SAFEROAD

 SafeRoad

MEGARAIL svodidla

 Dopravní značení

Svodidla Birsta W2

 Svodidla Birsta W2

Mobilní vodící stěny

 Limes

Folie na VDZ

 Folie na VDZ

FLOP dopravní značení s.r.o. - úvod

Vážení zákazníci, obchodní partneři, přátelé, vítám Vás na nových internetových stránkách naší společnosti. Věřím, že zde najdete všechny informace z oblasti dopravního značení, svodidel, zálivek, které očekáváte, a že se mohu těšit na spolupráci s Vámi.

Naše společnost je součástí nadnárodní skupiny SafeRoad, která se zabývá vodorovným a svislým dopravním značením, výrobou a montážemi svodidel a svodidlových systémů, dodávkami a montážemi portálů, poloportálů a dalších konstrukcí pro dopravní značky, ale především je hlavním inovátorem na evropském trhu z hlediska bezpečnosti dopravy. Jsem přesvědčen, že spojení se silnou norskou společností SafeRoad ctící principy a vize, které nejsou v naší republice běžné, je a bude největším aktivem a nejsilnější zbraní pro práci na českém trhu.

Pavel Foltýn
jednatel společnosti

FLOP dopravní značení s.r.o. - sídlo firmy

 Fotogalerie z výrobního areálu firmy FLOP.

Novinky

Velká cena Města Touškova 5.4.2015
27.03. 2015

2.závod 15.ročníku Plzeňské amatérské ligy horských kol Poháru Plzeňského kraje MTB znovu podporuje FLOP - dopravní značení, s.r.o. Buďte jeho součástí!

PF 2015
19.12. 2014

Přejeme Vám příjemný závěr letošního roku a šťastný rok 2015! 

FLOP STOP 02/2014
12.11. 2014

Právě vychází druhé číslo časopisu FLOP STOP! Stojí za přečtění!

7.ročník Plzeňského půlmaratonu se vydařil
13.10. 2014

V sobotu 4.října se v Plzni na Borských Polích uskutečnil 7.ročník ČEZ Plzeňského půlmaratonu. V areálu Západočeské univerzity se sešlo šest a půl stovek příznivců běhu a koloběhu, kteří poměřili své schopnosti. Byli jsme u toho a jsme rádi!

Kontakt

FLOP - dopravní značení, s.r.o.