SAFEROAD

 SafeRoad

MEGARAIL svodidla

 Dopravní značení

Svodidla Birsta W2

 Svodidla Birsta W2

Mobilní vodící stěny

 Limes

Folie na VDZ

 Folie na VDZ

Společnost FLOP – dopravní značení s.r.o. se přejmenovala na SAFEROAD Czech Republic s.r.o.

Společnost FLOP – dopravní značení s.r.o. je součástí skupiny SafeRoad od 12. Července roku 2010. Od 1. Června roku 2015 se společnost přejmenovala na SAFEROAD Czech Republic s.r.o. a spadá pod značku SafeRoad. Tato změna nemá žádný vliv na organizaci naší společnosti a vaše kontaktní osoba v Sulkově zůstává stejná.

Skupina SafeRoad Group byla založena v Norsku v roce 2007, ale její kořeny sahají až do roku 1947,  kdy byla založena společnost Ørsta Stålindustrier, spojením se společností Euroskilt se skupina přejmenovala na SafeRoad a udělala několik akvizicí. V současné době zaměstnává více než  2500 zaměstnanců ve 21 zemích.

Skupina SafeRoad nabízí vysoce kvalitní bezpečnostní řešení pro státní správu a podnikatele působící v dopravě. Posláním skupiny SafeRoad je podílet se na bezpečnějším životě na silnicích. Jsme velmi pyšní, že vyvíjíme bezpečné, inovativní a udržitelné řešení, které ochrání a podpoří lidi na cestách. Výrobky a řešení skupiny Saferoad přispějí ke snížení počtu lidí zabitých a vážně zraněných při dopravních nehodách, a proto se i nadále věnujeme vývoji řešení, která posunou bezpečnost v provozu kupředu. Skupina SafeRoad nabízí velký rozsah produktů v kombinaci s rozsáhlými znalostmi a odborností.

Připojení se ke skupině SafeRoad nám umožní blíže spolupracovat s našimi sesterskými společnostmi a nabídnout nejlepší řešení a odbornost našim zákazníkům. 

Novinky

MTB BIATLON - 1.května v Chrástu u Plzně
27.04. 2016

Dovolujeme si Vás pozvat na druhý ročník HDK Saferoad MTB biatlon Cupu, který startuje úvodním podnikem v neděli 1.května v Chrástu u Plzně.

PF 2016
22.12. 2015

Veselé Vánoce a mnoho štěstí v novém roce! Merry Christmas ans a Happy New Year!

Silniční konference v Plzni odstartovala!
21.10. 2015

Zveme Vás všechny na stánek SAFEROAD v rámci Silniční konference, která dnes a zítra probíhá v prostorách Parkhotelu v Plzni! Na Vaši návštěvu se velmi těšíme a jsme Vám k dispozci!

SAFEROAD Czech Republic slaví 20 let
18.08. 2015

V prostorách areálu společnosti 11.září 2015 od 16:00 oslavíme 20 let existence! Více o programu zde...

Kontakt

FLOP - dopravní značení, s.r.o.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace