SAFEROAD

 SafeRoad

MEGARAIL svodidla

 Dopravní značení

Svodidla Birsta W2

 Svodidla Birsta W2

Mobilní vodící stěny

 Limes

Folie na VDZ

 Folie na VDZ

FLOP dopravní značení s.r.o. - úvod

Vážení zákazníci, obchodní partneři, přátelé, vítám Vás na nových internetových stránkách naší společnosti. Věřím, že zde najdete všechny informace z oblasti dopravního značení, svodidel, zálivek, které očekáváte, a že se mohu těšit na spolupráci s Vámi.

Naše společnost je součástí nadnárodní skupiny SafeRoad, která se zabývá vodorovným a svislým dopravním značením, výrobou a montážemi svodidel a svodidlových systémů, dodávkami a montážemi portálů, poloportálů a dalších konstrukcí pro dopravní značky, ale především je hlavním inovátorem na evropském trhu z hlediska bezpečnosti dopravy. Jsem přesvědčen, že spojení se silnou norskou společností SafeRoad ctící principy a vize, které nejsou v naší republice běžné, je a bude největším aktivem a nejsilnější zbraní pro práci na českém trhu.

Pavel Foltýn
jednatel společnosti

FLOP dopravní značení s.r.o. - sídlo firmy

 Fotogalerie z výrobního areálu firmy FLOP.

Novinky

7.ročník Plzeňského půlmaratonu se vydařil
13.10. 2014

V sobotu 4.října se v Plzni na Borských Polích uskutečnil 7.ročník ČEZ Plzeňského půlmaratonu. V areálu Západočeské univerzity se sešlo šest a půl stovek příznivců běhu a koloběhu, kteří poměřili své schopnosti. Byli jsme u toho a jsme rádi!

Kolo pro život přivítalo téměř 1400 závodníků
25.09. 2014

Také v letošním roce jsme se stali součástí akce Kolo pro život. Velmi se vydařila a nám bylo ctí být znovu partnerem.

GIANT LIGA 2014 - Finálový závod má své vítěze
23.09. 2014

Čtrnáctý díl GIANT LIGY 2014 byl triumfem Tomáše Holuba, pyšnil se mezinárodní účastí a nenechal si ho ujít ani několikanásobný mistr ČR z časovky a účastník Giro d'Italia František Raboň. Byli jsme u toho!

Kontakt

FLOP - dopravní značení, s.r.o.